Księgowość Wopińscy SC

jest firmą rodzinną, każdy z nas ma wieloletnie doświadczenie w księgowości i działach finansowych firm z różnych branży. Po latach postanowiliśmy połączyć swoje siły i doświadczenia rozpoczynając nowy wspólny projekt.

Świadczymy pełną obsługę księgowo-podatkową, zajmujemy się również płacami i kadrami dla wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności i w każdej formie prawnej. 

Nasze biuro rachunkowe obsługuje z jednakową troskliwością małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób uproszczony (PKPiR, Ryczałt, Karta podatkowa) jak również spółki prawa handlowego (Księgi handlowe).

Chętnie rozliczamy także PIT-y roczne osób fizycznych.

Nasi Klienci zawsze mogą na nas liczyć, do każdego mamy indywidualne podejście i zawsze jesteśmy chętni do pomocy. Pomożemy w formalnościach związanych z założeniem, prowadzeniem i likwidacją każdej aktywności gospodarczej.

Legitymujemy się licencją Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych nr 9444/2005 oraz oczywiście posiadamy niezbędne w naszej branży obowiązkowe polisy ubezpieczeniowe odpowiedzialności cywilnej.